Психологічний супровід освітнього процесу

Основною метою роботи психологічної служби ЗДО № 142 на 2021-2022 навчальний рік є : максимальне сприяння психічному, особистісному й індивідуальному розвиткові дітей ; спрямоване  на збереження та зміцнення здоров’я дитини; підвищення адаптивних можливостей дітей.

Пріоритетні напрямки роботи  роботи психологічної служби  ЗДО № 142 на 2021-2022 н.р.:

-         Самоосвіта; підвищення власного кваліфікаційного рівня.

-         Захист та підтримка психологічного здоров’я усіх учасників навчально-виховного процесу.

-         Розвиток особистості здобувачів освіти.

-         Надання допомоги дітям із сімей внутрішньо переміщених осіб, дітей з особливими потребами,  пільгового контингенту всіх вікових категорій.

-         Участь у реалізації  загальноосвітніх  програм.

-         Участь в організації та  роботі міського телефону довіри у Холодногірському  районі.

-         Профілактика булінгу, насильства в сім’ї;

-        Профілактика, просвіта педагогів закладу щодо емоційного вигорання;

-         Формування життєвої компетентності дітей, здорового способу життя;

-         Психологічний супровід педагогів під час атестації;

-         Організація адаптаційного періоду дітей (діагностика, розвиток, просвіта) ;

-        Психологічний супровід дітей пільгових категорій; дітей "групи ризику"; дітей з ООП;

-         Профілактика та розвиток емоційної сфери та формування  комунікативних навичок у дошкільнят;

-         Психологічний супровід дітей старшого дошкільного віку (підготовка дітей до школи);

Активізація просвітницької роботи з педкадрами , батьками дітей.