Інклюзивна освіта

Режим роботи групи - 8.00-17.00

Середня група"Капітошки"  № 3

Режим роботи групи 8.00 - 17.00

Інклюзивна освіта –перший крок до визнання значимості і поваги до особистості кожної дитини, прийняття її індивідуальності й неповторності, забезпечення її подальшого повноцінного та гідного життя в суспільстві.
Інклюзивна освіта – це система освітніх послуг, що базується на принципі забезпечення основного права дітей на освіту та права навчатися за місцем проживання, що передбачає навчання в умовах загальноосвітнього закладу.

Інклюзивне навчання – гнучка, індивідуалізована система навчання дітей з особливостями психофізичного розвитку в умовах масових навчальних закладах за місцем проживання. Таким чином, ключовий компонент інклюзії – гнучкість, врахування особистісних характеристик, що визначають темп навчання кожної дитини.