Електронна реєстрація та правила прийому дітей

Шановні батьки!

Звертаємо Вашу увагу на те, що електронна реєстрація дітей в заклад дошкільної освіти здійснюється, але видачу направлень тимчасово призупинено. Про відновлення роботи ви будете обов'язково проінформовані. Віримо у майбутнє та перемогу!!!

Внесення до Реєстру відомостей про дітей здійснюється на сайті «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади» батьками або особами, які їх замінюють, чи реєстратором (за зверненням батьків або осіб, які їх замінюють), який заповнює заявку в присутності заявника за встановленою формою.

Зареєструвати дитину....натисніть ''Харківська міська освітня мережа. ІСУО''

Перелік документів, які необхідно надати до закладу:

1. Копія свідоцтва про народження.

2. Анкета.doc( Завантажити)

3. Заява (Завантажити).

4. Згода на обробку персональних даних. (Завантажити)

5. Довідка про те що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти.

6. Форма 063 (Щеплення)

7. Довідка про епідоточення (дійсна 3 дні, тому необхідно надати перед 1 вересня)

8. Фото дитини