6 лист. 2020

Осінні ранки

в групах раннього віку та молодших групах
30 жовт. 2020

Семінар для вихователів

Формування компетентності педагогів щодо економічного виховання дошкільників
22 жовт. 2020

Відкриття басейну

Урочисте відкриття басейну після капітального ремонту
15 жовт. 2020

Осінній ярмарок

Виставка поробок
5 жовт. 2020

Відкриття Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності

Щоб не трапилось біди, правила безпеки знають наші малюки
28 вер. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди Дня працівників освіти

5 вер. 2020

Любій малечі про цікаві речі

У дитсадку завжди тепленько, Тут діткам гарно й веселенько. Тут іграшок завжди багато, Тут неповторне кожне свято, Тож хай садочки процвітають І діточок оберігають!
31 серп. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди початку навчального року

21 серп. 2020

Вітання

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 77-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників, Дня міста та 29-ї річниці Незалежності України.
17 серп. 2020

«Що для мене рідний Харків»

Творчий флешмоб малюнків